KONST / Litografier / Färglitografi 12486018
nr 1248 6018
Bo Ã…ke Adamsson
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Golfare. Signerad, numrerad 126/260. Motivet: 62x48 cm
Bo Åke Adamsson, svensk målare, skulptör och grafiker född i Stockholm 1941.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:15:05
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Bo Ã…ke Adamsson
Läs mer om Bo Ã…ke Adamsson